Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4380
Stary 29.09.2011, 14:42
A znacie strona na której przy łączu 1mb w miare dobrze bym oglądnoł mecz?
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując