Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kamylsky
Member
Od: 11.2007
Offline
#
4379
29.09.2011, 14:38
teraz zauwazylem ze w ipli jest mozliwosc transmisji w HD. W sumie cena taka sama tylko sie zastanawiam jak z moim netem. 2mb wystarczy?
kamylsky
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamylsky
Znajdź inne posty napisane przez kamylsky