Wyświetl pojedynczy post
kamylsky
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4379
Stary 29.09.2011, 14:38
teraz zauwazylem ze w ipli jest mozliwosc transmisji w HD. W sumie cena taka sama tylko sie zastanawiam jak z moim netem. 2mb wystarczy?
Odpowiedz cytując