Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7960
Stary 29.09.2011, 14:26
mitmichael I tak tutaj remis to szczyt marzen
Feniks1983 Ustawimy autobus ala Lenczykowy Śląsk i może nie starcimy więcej niż dwie bramki
Oldpara Tak serio, to jak przegramy maks 2 bramkami, to będe może nie szczęśliwy, a ukontentowany że nie ma blamażu.


Wstyd takie teksty czytać na wiślackim forum.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując