|
mitmichael I tak tutaj remis to szczyt marzen
Feniks1983 Ustawimy autobus ala Lenczykowy Śląsk i może nie starcimy więcej niż dwie bramki
Oldpara Tak serio, to jak przegramy maks 2 bramkami, to będe może nie szczęśliwy, a ukontentowany że nie ma blamażu.
Wstyd takie teksty czytać na wiślackim forum.
|