|
W dobie internetu wszystkie mecze są do obejrzenia bez większych problemów , więc nie ma co narzekać. To , ze nasza tv nie pokazuje takich spotkań w otwartych kanałach sprawia również , że piłka u nas nie jest należycie promowana. Skoro nasze drużyny graja w LE raz na ruski rok , to powinny być takie spotkania traktowane jak Święto i tv powinna pokazywać takie wydarzenia w otwartym kanale.
Mecz z Twente będzie bardzo trudny pod każdym względem i każdy wynik poniżej 3-0 dla Holendrów powinien być przyjęty ze spokojem. Jirsak może się czasem sprawdzić w pierwszym składzie od Święta w naszej lidze , ale LE , to poziom jak nie dwa wyżej.
Gdzie te dwa wyrównane składy Panie trenerze?
Serio Robert uważasz , że Wisła w Holandii jest słabsza tylko od PSV i Ajaxu?
Gdzie się podziali Ci , którzy twierdzili , ze Wisła ogra Apoel i u siebie i na wyjezdzie?
Panowie nie oszukujmy się. Cypr odjechał nam dawno , tylko lubimy żyć przeszłością i tym co było 10 lat temu niestety...
|