Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3612
Stary 29.09.2011, 13:52
Ja tam wole zwykla czekolade, ale jak ktos lubi sie zlotem objadac to pewnie to deser dla niego

Przy okazji troche to drogie, bo w sumie z tego co doczytalem to 25k zielonych porcyjka kosztuje.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując