Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
3612
29.09.2011, 13:52
Ja tam wole zwykla czekolade, ale jak ktos lubi sie zlotem objadac to pewnie to deser dla niego
Przy okazji troche to drogie, bo w sumie z tego co doczytalem to 25k zielonych porcyjka kosztuje.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
nowy_piotrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nowy_piotrek
Znajdź inne posty napisane przez nowy_piotrek