Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Qba11
Junior Member
Od: 11.2006
Offline
#
4370
29.09.2011, 09:26
Polecam Poligamia Bar, zaraz przy skrzyżowaniu Dietla i Starowiślnej. Oglądam tam wszystkie mecze, fajna atmosfera i chyba z 5 telewizorów. Dodatkowym plusem duuuuży wybór piw.
http://www.facebook.com/#!/pages/Poligamia/308348371912
Qba11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qba11
Znajdź inne posty napisane przez Qba11