Wyświetl pojedynczy post
Qba11
Junior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4370
Stary 29.09.2011, 09:26
Polecam Poligamia Bar, zaraz przy skrzyżowaniu Dietla i Starowiślnej. Oglądam tam wszystkie mecze, fajna atmosfera i chyba z 5 telewizorów. Dodatkowym plusem duuuuży wybór piw.
http://www.facebook.com/#!/pages/Poligamia/308348371912
Odpowiedz cytując