Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4365
Stary 29.09.2011, 09:08
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Czy coś przeoczyłem czy faktycznie dziś mecz Wisły z Twente nie zostanie pokazany w otwartych kanałach TV4 lub Polsat?
Wiadomo to już od 2 tygodni!
Mecz Twente - Wisła transmitują Polsat Sport i Polsat Futbol.

TV4 transmituje i zawsze będzie transmitował mecz polskiego klubu o 21.05. Czyli w tej i następnej kolejce na pewno będą to mecze Legii.

Powstaje jedynie pytanie, co będzie w sytuacji, gdy mecze nasze ekipy będą rozgrywać w 5. i 6.kolejce, kiedy gramy w innych dniach.
Odpowiedz cytując