TymonPRO napisał(a):

|
Czy coś przeoczyłem czy faktycznie dziś mecz Wisły z Twente nie zostanie pokazany w otwartych kanałach TV4 lub Polsat?
|
Wiadomo to już od 2 tygodni!
Mecz Twente - Wisła transmitują Polsat Sport i Polsat Futbol.
TV4 transmituje i zawsze będzie transmitował mecz polskiego klubu o 21.05. Czyli w tej i następnej kolejce na pewno będą to mecze Legii.
Powstaje jedynie pytanie, co będzie w sytuacji, gdy mecze nasze ekipy będą rozgrywać w 5. i 6.kolejce, kiedy gramy w innych dniach.