Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7938
Stary 29.09.2011, 08:59
Marcinkrakwoj napisał(a):Wyświetl post
w sumie to w tym sezonie jeden ma jedną bramkę (ważna i piękną, ale jedną), a Melex chyba nawet asysty.
Gole Meliksona, a były takowe TRZY sprawiły, że swoją piękną bramkę mógł strzelić Małecki.
O ile brak Małego to na pewno nie osłabienie, o tyle brak Maora na pewno się na nas jakoś odbije.
Odpowiedz cytując