Marcinkrakwoj napisał(a):

|
w sumie to w tym sezonie jeden ma jedną bramkę (ważna i piękną, ale jedną), a Melex chyba nawet asysty.
|
Gole Meliksona, a były takowe TRZY sprawiły, że swoją piękną bramkę mógł strzelić Małecki.
O ile brak Małego to na pewno nie osłabienie, o tyle brak Maora na pewno się na nas jakoś odbije.