Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7934
Stary 29.09.2011, 07:55
APOEL, szok co ten zespół wyprawia. Najlepsze jest to, że to kolejny zespół z Cypru który nie jest tylko tłem w LM. Anortosis (o ile mnie pamięć nie myli) w swoim pierwszym sezonie też po 2 meczach był liderem. Potem jednak nie wyszli z grupy, ale remisowali z Interem. Kurcze gdzie my jesteśmy na tle piłki cypryjskiej...I gadanie, że brakło nam 3 minut będzie połowiczną prawdą. Oni graja tak w piłkę, że my możemy tylko o tym pomarzyć...Dziś obrona Częstochowy II. Zobaczymy ile wytrwamy. Najlepsze dla nas to chyba szybko stracić gola, Twente wtedy odpuści, na farcie może nie stracimy drugiego gola i pod koniec drugiej połowy możemy przycisnąć. Dokładnie tak jak było w meczu PSV-Legia.
Odpowiedz cytując