FraMat napisał(a):

próbowalem wszelkich programów, zainstalowałem różne anty malware'y, spyboty i nic nie dawało. Wyczyściłem cały system i nic.
Pomogła dopiero zmiana w rejestrze systemu i dopisanie klucza blokującego zmianę strony startowej.
Ale podejrzewam, ze jakieś dziadostwo tam gdzieś w środku jeszcze siedzi i aż skręca sie, żeby mi nabruździc.
|
Podobne jaja były z vshare , taki program do oglądania meczów który czy chciałeś czy nie instalował sobie swoją przeglądarkę, która uaktywniała się od czasu do czasu i na prawdę trzeba było się napocić by to gówno wyłączyć