Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7924
Stary 28.09.2011, 21:25
Czytam ten zdrowy rozsądek i cieszę się ze skonczyła się megalomania .BO Wisła to taki paradoks klub który sponsoruje swojego sponsora .....A MI WYPADA TRZYMAĆ MOCNO KCIUKI .
Odpowiedz cytując