Coach napisał(a):

|
Źle to ująłem. Za 3 lata jak ktoś Cię zapyta jak tam Wisła z Twente, to prawdopodobnie zapamiętasz, że poprostu przegrali/wygrali/zremisowali.
|
Błąd, a jak ktoś zapyta o Panathinaikos

? Są mecz w których lepiej wysoko nie przegrać bo serce boli długie lata...