Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Aniołek_Wisła
Member
Od: 07.2008
Offline
#
23857
28.09.2011, 21:19
siema kiedy Wisla bd w Warszawie . Bo slyszalem ze maja miec trenning w pt o 19 niedaleko mnie ...
wie ktos kiedy jada
Aniołek_Wisła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aniołek_Wisła
Znajdź inne posty napisane przez Aniołek_Wisła