s1mone napisał(a):

Ale to niejako pokłosie ultra-defensywnego stylu jaki prezentuje nasza drużyna.
Żeby nie było - nie narzekam - po prostu stwierdzam fakt. Nawet, gdy kontrolujemy grę i gramy piłką, to z reguły wyprowadzamy ataki małą liczbą zawodników i wychodzimy niejako zza podwójnej gardy. Uważam, że jesteśmy bardzo silni z przodu i mimo wszystko potrafimy się przebić, ale Jaliens i Chavez, to nie są obrońcy, których można zostawiać samych na połowie boiska bez asekuracji bocznych obrońców, a niekiedy i defensywnego pomocnika. Ta drużyna gra bardzo konsekwentnie taktycznie i może się to nie podobać, ale na pewno należy to docenić.
Samych obrońców na pewno nie mamy najlepszych.
|
Mam takie same przemyślenia w tej kwestii. Gdyby zostali w klubie Głowacki Marcelo czy Pi.Brożek pewnie gralibyśmy zgoła inaczej z przodu.