Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 28.09.2011, 20:51
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ale to niejako pokłosie ultra-defensywnego stylu jaki prezentuje nasza drużyna.

Żeby nie było - nie narzekam - po prostu stwierdzam fakt. Nawet, gdy kontrolujemy grę i gramy piłką, to z reguły wyprowadzamy ataki małą liczbą zawodników i wychodzimy niejako zza podwójnej gardy. Uważam, że jesteśmy bardzo silni z przodu i mimo wszystko potrafimy się przebić, ale Jaliens i Chavez, to nie są obrońcy, których można zostawiać samych na połowie boiska bez asekuracji bocznych obrońców, a niekiedy i defensywnego pomocnika. Ta drużyna gra bardzo konsekwentnie taktycznie i może się to nie podobać, ale na pewno należy to docenić.

Samych obrońców na pewno nie mamy najlepszych.
Mam takie same przemyślenia w tej kwestii. Gdyby zostali w klubie Głowacki Marcelo czy Pi.Brożek pewnie gralibyśmy zgoła inaczej z przodu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując