Aldek napisał(a):

|
I bardzo dobry taki system bo albo awansujemy albo odpadamy a w grupie już po pierwszym meczu mamy tylko minimalne szanse na awans skoro przegrywamy u siebie z jedną z najsłabszych na papierze drużyn.Rozwijać się ? ale kto Jaliens Lamey Diaz których pewnie nie będzie w czerwcu? Pareiko Iliev Sobolewski to wiekowi gracze i im nie są potrzebne dodatkowe mecze o pietruszke a ograni są już odpowiednio.Małecki Melikson kontuzjowani więc zostaje tylko kilku graczy którzy mogą zyskać a do stracenia jest więcej bo przez te puchary zmęczenie i kontuzje mogą być niestety.
|
Jasne, po co grać z lepszymi od siebie minimum 6 razy ... tylko kontuzje, zmeczenie i co gorsza jeszcze można przegrać, sorry ale ten tekst jest tak niedorzeczny że polemikę sobie ...odpuszczę.