milosz napisał(a):

Nonsens, mecz później rewanż i do widzenia. Teraz zaś możemy zagrać 6 spotkań z drużynami teoretycznie mocniejszymi i ...tylko tak możemy się rozwijać.
Co do sposobu gry to kluczem jest skuteczny odbiór piłki w linii ...pomocy. Skuteczny i wysoki odbiór, oraz szybki atak. Nie zaś kurczowa obrona na 30-tym metrze.
|
I bardzo dobry taki system bo albo awansujemy albo odpadamy a w grupie już po pierwszym meczu mamy tylko minimalne szanse na awans skoro przegrywamy u siebie z jedną z najsłabszych na papierze drużyn.Rozwijać się ? ale kto Jaliens Lamey Diaz których pewnie nie będzie w czerwcu? Pareiko Iliev Sobolewski to wiekowi gracze i im nie są potrzebne dodatkowe mecze o pietruszke a ograni są już odpowiednio.Małecki Melikson kontuzjowani więc zostaje tylko kilku graczy którzy mogą zyskać a do stracenia jest więcej bo przez te puchary zmęczenie i kontuzje mogą być niestety.