flamengista napisał(a):

Sorki, nie załapałem tej ironii
Czy normalne, nie wiem. Natomiast my tak robimy od ładnych paru lat. Czy to przynosi skutek? Poniekąd tak, skoro przyszedł Valcx i pozyskano kilku solidnych grajków (Pareiko, Melikson, Iliew, Genkow, Biton).
W każdym razie nie zaszkodzi spróbować. Może i Kafarski jest wariatem (skoro mówi o super składzie, to chyba nim jest?), ale to nie on jest największym problemem. Największym problemem jest brak jakości w drużynie. I tu się chyba zgadzamy.
BTW: kibice MU, Liverpoolu czy Arsenalu też potrafią protestować i domagać się wzmocnień.
Wanciak - nie mam zamiaru kłócić się o tak marnego piłkarza jak Airapetjan, wybacz mi.
|
Nie wiem czy się wgl słyszysz ,jedno drugiemu przeczy , niby on nie jest problemem tylko drużyna , którą sam szkoli , której daje taktykę , którą trenuje i co najważniejsze składa się ona z graczy wybranych przez niego.
PS. Niedługo obrońcy Kafarskiego zaczną mówić że nie jest on niczemu winien bo "krowy dają za mało mleka lub zupa była zasłona "
