Aldek napisał(a):

|
Jak dla mnie to powinien być system gier od początku mecz i rewanż bez żadnych grup ,wtedy emocje pewniejsze i większa szansa na niespodzianke.
|
Nonsens, mecz później rewanż i do widzenia. Teraz zaś możemy zagrać 6 spotkań z drużynami teoretycznie mocniejszymi i ...tylko tak możemy się rozwijać.
Co do sposobu gry to kluczem jest skuteczny odbiór piłki w linii ...pomocy. Skuteczny i wysoki odbiór, oraz szybki atak. Nie zaś kurczowa obrona na 30-tym metrze.