Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7914
Stary 28.09.2011, 19:01
Aldek napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to powinien być system gier od początku mecz i rewanż bez żadnych grup ,wtedy emocje pewniejsze i większa szansa na niespodzianke.
Nonsens, mecz później rewanż i do widzenia. Teraz zaś możemy zagrać 6 spotkań z drużynami teoretycznie mocniejszymi i ...tylko tak możemy się rozwijać.

Co do sposobu gry to kluczem jest skuteczny odbiór piłki w linii ...pomocy. Skuteczny i wysoki odbiór, oraz szybki atak. Nie zaś kurczowa obrona na 30-tym metrze.
Ostatnio edytowane przez milosz : 28.09.2011 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując