Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16852
Stary 28.09.2011, 18:57
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Czy normalne, nie wiem. Natomiast my tak robimy od ładnych paru lat.
Kiedy kibice Wisły prosili o jakieś transfery? Bo chyba nie masz na myśli żali na forum?
Ostatnio edytowane przez 4fan_player : 28.09.2011 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując