Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7912
Stary 28.09.2011, 18:57
Colin napisał(a):Wyświetl post
Mnie się coś wydaje, że Maaskant wyciągnął dla siebie wnioski z meczu z Odense i podejrzewam, że w pucharach już nie będziemy grali radosnego futbolu
Też tak uważam. Co można było również wywnioskować po wypowiedzi na konferencji.
Twente potrafi bardzo dobrze operować piłką. Ta gra na luzie którą oczekują niektórzy z was może im lepiej wychodzić przy grze techniczną piłką.

Remis będzie sukcesem.
Odpowiedz cytując