Colin napisał(a):

|
Mnie się coś wydaje, że Maaskant wyciągnął dla siebie wnioski z meczu z Odense i podejrzewam, że w pucharach już nie będziemy grali radosnego futbolu
|
Też tak uważam. Co można było również wywnioskować po wypowiedzi na konferencji.
Twente potrafi bardzo dobrze operować piłką. Ta gra na luzie którą oczekują niektórzy z was może im lepiej wychodzić przy grze techniczną piłką.
Remis będzie sukcesem.