LUKAS77 napisał(a):

Co przegrana na Lazienkowskiej to Wisla zostala mistrzem.... az sie boje wygrac
|
W 2001 wygraliśmy 2:1, a zostaliśmy Mistrzem

Ale rok wcześniej lepiej pamiętam, bo na żylecie wywiesili transa "Wisła szmato co ty na to" i bardzo szybko ją zwijali bo Franek jeszcze przed przerwą strzelił 2 razy. Pamiętam jak przebiegł przed nimi z palcem na ustach

Tyle, że mistrzem wtedy została Polonia :/