Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 28.09.2011, 18:47
LUKAS77 napisał(a):Wyświetl post
Co przegrana na Lazienkowskiej to Wisla zostala mistrzem.... az sie boje wygrac
W 2001 wygraliśmy 2:1, a zostaliśmy Mistrzem Ale rok wcześniej lepiej pamiętam, bo na żylecie wywiesili transa "Wisła szmato co ty na to" i bardzo szybko ją zwijali bo Franek jeszcze przed przerwą strzelił 2 razy. Pamiętam jak przebiegł przed nimi z palcem na ustach Tyle, że mistrzem wtedy została Polonia :/
Odpowiedz cytując