Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16850
Stary 28.09.2011, 18:08
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
ojj tutaj się kolego nie zgodzimy. Hairapetian gra w tej rundzie w pomocy, i robi to kapitalnie ! Jeden z lepszych pomocników w tym sezonie. Dopiero cofnieto go (z przymusu) do obrony w ostatnim meczu w Bielsku.

W pomocy jest On rewelacyjny.
No z tym, że jest rewelacyjny to bez przesady, gra po prostu całkiem nieźle na tle całego zespołu. Airapetian to solidny średniak ligowy, nie gwarantujący czegoś wyżej. Podobnie jak prawie cały skład. Sorry, ale nie mamy składu na puchary. I tu jest główna wina Kafarskiego, który otwarcie mówi, że skład ma wystarczający i nie potrzebuje wzmocnień. Co jest moim zdaniem głupotą.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując