wanciak86 napisał(a):

ojj tutaj się kolego nie zgodzimy. Hairapetian gra w tej rundzie w pomocy, i robi to kapitalnie ! Jeden z lepszych pomocników w tym sezonie. Dopiero cofnieto go (z przymusu) do obrony w ostatnim meczu w Bielsku.
W pomocy jest On rewelacyjny.
|
No z tym, że jest rewelacyjny to bez przesady, gra po prostu całkiem nieźle na tle całego zespołu. Airapetian to solidny średniak ligowy, nie gwarantujący czegoś wyżej. Podobnie jak prawie cały skład. Sorry, ale nie mamy składu na puchary. I tu jest główna wina Kafarskiego, który otwarcie mówi, że skład ma wystarczający i nie potrzebuje wzmocnień. Co jest moim zdaniem głupotą.