Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7907
Stary 28.09.2011, 17:20
Colin napisał(a):Wyświetl post
Wg .mnie mecz z Odense pokazał, że teoretycznie możemy być najsłabszym zespołem tej grupy, .
Teoretycznie JESTEŚMY najsłabszym zespołem tej grupy. Losowani byliśmy - przypominam tym, którzy cierpią ciężką sklerozę - z ostatniego koszyka.

Fajnie jest znać swoje miejsce w szeregu i cieszyć się z fajnej gry, z ładnej walki. I o to chodzi w LE. Nie o wynik. Po prostu trzeba zagrać z drużynami jakich na co dzień nie spotykamy! Doskonalić się! Rozwijać - choćby poprzez przykre nieraz wyniki.

Od kilku lat Europa jest dla nas abstrakcją. W tym roku udało się w końcu (po 6 latach zagrać w LE). To naprawdę fajne dla nas zdarzenie i duża szansa na rozwój. W lidze polskiej nie spotkamy tak dobrych przeciwników.

Miejmy nadzieję, że zagramy fajny mecz (chociaż strata dwóch z trzech najbardziej kreatywnych to dla takiego zespołu jak nasz naprawdę problem).

I trzymajmy za naszą Wisłę kciuki!
Odpowiedz cytując