rafalek napisał(a):

Nie ja ten regulamin ustalałem, nie ja go wykonuję. Mod podjął taką decyzję i nic nam do tego 
Pozdrawiam.
|
Nic nam do tego więc jak się nie ma nic do powiedzenia to lepiej nie mówić.
Cytat:
Franz: Olo, czujesz?
Olo: Tak, ale to nie gówno, to padlina. Jak taki zaczyna od kapowania, to na czym skończy?
Franz: Na Powązkach...
Rutecki: Wie pan co, i to jest, ....a, skandal!
|
koniec off top