|
Wiem, że to tylko ban, ale to jest taka sprawiedliwość jak np. przy ograniczeniu prędkości do 60 km/h, jedzie 10 kierowców, z których 9 jedzie 100 a jeden 70 i tego jednego się karze. Patrzcie na innych co piszą. A tak z czystej ciekawości, to tego bana to za dyskusję z moderatorem dostał? Czy za prawdę o Meliksonie?
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
|