1q2 napisał(a):

No tyle że ta ekshumacja potwierdza bezpośrednią przyczynę śmierci
Nie zmienia to faktu że jest to skandal bo nie zdziwił bym się gdyby teraz rozpoczęła się cała lawina ekshumacji.
Kolejny cyrk tylko dlatego że nie chciało im się tych ciał dokładnie badać i powpisywali byle co, będąc pewnymi że nikt tych trumien nie będzie już otwierał.
|
No i to jest chyba jakis dowod na brak ingerencji SWR lub GRU w ta sprawe. Bo nie chce mi sie wierzyc zeby rosyjskie sluzby, w przypadku prowokacji, odstawili taka fuszerke. In plus, moze to spowodowac ekschumacje pary prezydenckiej i jej nastepne pochowanie w miejscu odpowiednim.