Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
PrezeS_KrK_
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1382
28.09.2011, 16:30
Panowie łapcie czas i trenujcie.W zimie jak w zimie lepiej masa wchodzi i więcej czasu!!!
Dużych przyrostów
PrezeS_KrK_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrezeS_KrK_
Znajdź inne posty napisane przez PrezeS_KrK_