Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
Mr. X
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Białystok
Offline
#
1173
28.09.2011, 16:23
Wiem, że mam reduktor do wymiany bo jest nieszczelny ale nie sądzę aby przez to zużycie paliwa wzrosło dwukrotnie. Wielkie dzięki za pomoc!
Mr. X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mr. X
Znajdź inne posty napisane przez Mr. X