|
Czy jeśli na allegro wybrałem opcję "płacę z allegro" następnie przelew bankowy, to konto które mi się wyświetliło to jest konto allegro? Czyli ja przesyłam kase na to konto a oni dopiero do kolesia który mi sprzedał? bo się pogubiłem a kolo kasy na koncie nie ma, mi w "moim allegro" piszę tylko:
Status
Zakończona Dopłać
Przekazaliśmy Twoją wpłatę Sprzedającemu.
|