Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7045
Stary 28.09.2011, 14:23
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Smuda chce powołać farbowanych lisów? Źle! Chce przekonać do powrotu prawdziwego wojownika z Polski, też źle! Czego wy kur*a oczekujecie od Smudy? Krytykujecie go dla samego krytykowania? Co by nie zrobił i tak jest źle.
Nie nasza wina że wszystko co robi jest złe , jego dewiza to "dam dupy za wyjście z grupy" , gdyby szympansy dobrze grały w piłkę to dałby im koszulki z godłem Polski byle tylko osiągnąć jakiś sukces . Zrozum że nie każdy jak ty chce sukcesu za wszelką cenę . Są bowiem w życiu takie pojęcia jak honor,duma ,zasady i chociaż do kadry narodowej powinny być stosowane... Godności trochę by mu się przydało , Radosław Sobolewski podjął decyzję już dawno temu , mimo to Smuda chciał go namówić , na całe szczęście Radek nie chce grać w tej szopce i wcale mu się nie dziwię , cieszę się że mamy takiego kapitana ...
Odpowiedz cytując