Kocur napisał(a):

Rozumiem że liczy się ilość oddanych km do użytku - a nie to co zostanie po nich po 3 miesiącach
|
Wszystko by było fajnie gdyby ci goście budowali to z własnych pieniędzy. Wtedy rzeczywiście byłoby to zabawne.
Mnie to jakoś nie śmieszy. Może dlatego,że urwałem sobie tłumik, dokładnie dwa. Czy ktoś mi zwróci kasę za stracony czas i poniesione koszty? Nie. I proszę nie piszcie mi,że się da,bo się nie da.