Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13959
Stary 28.09.2011, 11:54
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że liczy się ilość oddanych km do użytku - a nie to co zostanie po nich po 3 miesiącach
Wszystko by było fajnie gdyby ci goście budowali to z własnych pieniędzy. Wtedy rzeczywiście byłoby to zabawne.
Mnie to jakoś nie śmieszy. Może dlatego,że urwałem sobie tłumik, dokładnie dwa. Czy ktoś mi zwróci kasę za stracony czas i poniesione koszty? Nie. I proszę nie piszcie mi,że się da,bo się nie da.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 28.09.2011 o godz. 11:57.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.