Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3060
Stary 28.09.2011, 11:25
^^ nie do końca. Piłkarze FCB to herosi, idealni piłkarze. Każda zmiana warunków otaczających ich olśniewającą aurę jest przez nich odczuwalna, dlatego tak ciężko znoszą grę w przepoconej i zasmarkanej koszulce.

Druga sprawa to koszulki Wisły. Wzór świetny, materiały pierwsza klasa.
Dyskredytuje je tylko logo w miejscu Białej Gwiazdy.
Odpowiedz cytując