|
^^ nie do końca. Piłkarze FCB to herosi, idealni piłkarze. Każda zmiana warunków otaczających ich olśniewającą aurę jest przez nich odczuwalna, dlatego tak ciężko znoszą grę w przepoconej i zasmarkanej koszulce.
Druga sprawa to koszulki Wisły. Wzór świetny, materiały pierwsza klasa.
Dyskredytuje je tylko logo w miejscu Białej Gwiazdy.
|