Kociewiak napisał(a):

|
Gdybyś w pracy dwa razy nie zrealizował planu minimum to byś tą prace stracił i pewnie każdy inny na Twoim, moim miejscu. A teraz celem jest gra w pucharach, do osiągnięcia? Moim zdaniem nie ma szans i nie ma się nawet co łudzić.
|
Rzeczywiście jakieś s/f. Jak w zimie będziecie mieli z 10pkt straty do pucharów na co się zanosi i biorąc pod uwagę mniej kolejek na wiosnę to pasowałoby ściągnąć zimą min. z 5 przech.jów, którzy pociągnęliby drużynę. Kto ma ich znaleźć, jak i za co - oto jest pytanie dla Waszej góry.