Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16847
Stary 28.09.2011, 11:08
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś w pracy dwa razy nie zrealizował planu minimum to byś tą prace stracił i pewnie każdy inny na Twoim, moim miejscu. A teraz celem jest gra w pucharach, do osiągnięcia? Moim zdaniem nie ma szans i nie ma się nawet co łudzić.
Rzeczywiście jakieś s/f. Jak w zimie będziecie mieli z 10pkt straty do pucharów na co się zanosi i biorąc pod uwagę mniej kolejek na wiosnę to pasowałoby ściągnąć zimą min. z 5 przech.jów, którzy pociągnęliby drużynę. Kto ma ich znaleźć, jak i za co - oto jest pytanie dla Waszej góry.
Odpowiedz cytując