Jeżeli Grzesio Rasiak jest zdrowy, to może być wielkim wzmocnieniem ataku Jagi. Może zgrywać górne piłki do pomocników/Franka, a nawet strzelić bramkę z przewrotki. Taki to skarb z tego Rasiaka. Mam nadzieję, że Wiśle nie strzeli bramki głową z rożnego w stylu Branko Radovanovica po dośrodkowaniu Jaśka Paulisty... z Koroną.
Oby ten transfer wyszedł Jagiellonii rzeczywiście na plus.