Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 28.09.2011, 10:49
Jeżeli Grzesio Rasiak jest zdrowy, to może być wielkim wzmocnieniem ataku Jagi. Może zgrywać górne piłki do pomocników/Franka, a nawet strzelić bramkę z przewrotki. Taki to skarb z tego Rasiaka. Mam nadzieję, że Wiśle nie strzeli bramki głową z rożnego w stylu Branko Radovanovica po dośrodkowaniu Jaśka Paulisty... z Koroną.
Oby ten transfer wyszedł Jagiellonii rzeczywiście na plus.
Odpowiedz cytując