Wiem, że z gazety ale podsyłam:
Policjanci wytropili kradzione auta w internecie
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...nternecie.html
Tam ciekawy fragment:
Niedługo potem w jednym z podkrakowskich urzędów zjawia się Mikołaj Ch., związany z branżą medyczną. Chce zarejestrować luksusowe bmw X5. Ale urzędnicy alarmują policję, bo okazuje się, że na widniejące w zgłoszeniu dane zarejestrowane jest już... inne bmw X5 należące do innego mieszkańca Krakowa. Funkcjonariusze z "samochodówki" jadą do domu Mikołaja Ch. Tam w garażu znajdują kolejne terenowe bmw X6. Okazuje się, że warte kilkaset tysięcy złotych auto skradziono w Szwecji. Zarówno to, jak i "X5" mężczyzna nabył w podkrakowskim autokomisie "K.R". To do niego wiodły też tropy od Piotra P. oferującego luksusowe mercedesy na Allegro. Policjanci nie mają już wątpliwości, że trafili na trop grubszej afery. Sprawdzają dane w wydziałach komunikacji. Wynika z nich, że w krótkim czasie spółka "K.R" kupiła więcej luksusowych samochodów: głównie terenowe i sportowe audi. Jak dowiedzieliśmy się, nabywcą jednego z nich okazał się m.in. czołowy piłkarz ekstraklasowej drużyny z Krakowa. Jak ustaliliśmy, to niejedyny futbolista, który wpadł w sidła szajki. Zamówienie na terenowe audi złożył też jego kolega z drużyny, znany pomocnik. Wpłacił nawet 40 tys. zł zaliczki, ale samochodu nie dostał.
Pewnie dotyczy to któregoś naszego kopacza. Jakieś typy ?
