Ja poki co nie miałem z nimi problemu.Do wczoraj. Zrobilem przelew przez mb i mtransfer i wez sie z ....iszonami kłóć 30 minut,że na pewno transakcja był zakończona dobrze,a srodkow nie widac
Tysiac weryfikacji + skan i zrozumieli oszołomy.
Dzis dla mnie najpewniejszy Szaktar,Arsenal pewnie tez sobie poradzi z grekami. Wiadomo jak na wschodzie gra Barcelona,lepiej sobie odpuscic