Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10117
Stary 28.09.2011, 09:51
Ja poki co nie miałem z nimi problemu.Do wczoraj. Zrobilem przelew przez mb i mtransfer i wez sie z ....iszonami kłóć 30 minut,że na pewno transakcja był zakończona dobrze,a srodkow nie widac

Tysiac weryfikacji + skan i zrozumieli oszołomy.

Dzis dla mnie najpewniejszy Szaktar,Arsenal pewnie tez sobie poradzi z grekami. Wiadomo jak na wschodzie gra Barcelona,lepiej sobie odpuscic
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 28.09.2011 o godz. 11:14.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując