Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7891
Stary 28.09.2011, 08:46
Jeśli chodzi o ambicję i zaangażowanie to nie powinno być źle. Wielu piłkarzom powinno zależeć na wypromowaniu się na holenderskim rynku, a innym (np: Jaliens) okazja by o sobie przypomnieć
Odpowiedz cytując