Kociewiak napisał(a):

No i o to chodzi, że zmian nie będzie bo Kafarski siedzi cicho i to "grubasom" z zarządu jest na reke. Budżet z roku na rok jest coraz wyższy, ale po sciąganych zawodnikach tego nie widać bo:
- jest Kafarski któremu jest dobrze tak jak jest
- nie ma gościa który by ogarnął transfery
- prezesi myślą, że wszystko się samo zrobi, bo chyba muszą się z ręką w nocniku obudzć żeby zacząć działać, a nie mydlić kibicom oczy.
-myślą, że akademia będzie produkowała samych ekstraklasowców (zajebiście ciesze sie, że powstała i że budują baze no ale nie oszukujmy się jak 2 zawodników trafi do pierwszej 11 to będzie dobrze).
No i jak to jest, że trener który idzie na dywanik nie ponosi konsekwencji za swoje decyzje tylko sam wnosi o kary dla zawodników których sam sprowadził i do niedawna wychwalał. To chyba wszyscy co pozwolili na te transfery powinni natychmiast zostac zwolnieni. Zreszta nie tylko Kafarski jest winny, cały sztab szkoleniowy sie nadaje na śmietnik, co widać teraz i w poprzednich sezonach w rundach wiosennych.
Wracając jeszcze do zawodników to chciałbym żeby w piatęk Buzała strzelił bramke dającą zwycięstwo Bełchatowowi. Może wtedy ktoś tam u góry zacznie trzeźwo myślec.
|
Przykro mi Cię w tej kwestii uświadamiać, ale żaden trener który mógłby do Was przyjść nie postawi się zarządowi klubu. Gdyby były pieniądze i chęć pójścia naprzód, to trener byłby z tego rozliczany.
To tak jak u nas - Maaskant i Valcxx mogliby wprost powiedzieć jaki mamy burdel organizacyjno-finansowy. Jasne, tylko co by to zmieniło? Oni straciliby pracę, a pieniędzy od tego by nie przybyło.
Obecnie na mieszanie w czołówce jesteście za ciency, taka bolesna prawda.