Piotson napisał(a):

To może być jeden z lepszych naszych meczów w pucharach w tym sezonie.
Na boisko wyjdzie 11 piłkarzy gotowych walczyć, grać zespołowo wiedząc, że mogą na sobie polegać.
Poprowadzi ich trener, który za wszelką cenę będzie chciał przypomnieć o sobie holenderskim kibicom,
oraz dać prztyczka w nos wszystkim tamtejszym "Gmochom", że dobrze wybrał obejmując Wisłę Kraków.
Myślę, że po tym meczu nie będziemy mieli powodu do wstydu, tylko będziemy mogli być dumni, że piłkarze zagrali jak na piłkarzy Wisły przystało a ABG na trybunach zdominowała dopingiem tamtejszych widzów.
|
Hehe
twoj post "wbił" we mnie sporo optymizmu bo juz mialem napisac zeby wrocic stamtad jakos sie pozbierac po laniu,i szykowac sie na mecz z Legią
jakbym chcial zebys byl dobrym prorokiem .
I zgadzam sie z tym ze w tym meczu Maaskant ma tam do udowodnienia sporo,on zrobi wszytsko zeby wywiesc stamtad dobry wynik i pokazac ze potrafił stworzyc dobry zespol.