Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7890
Stary 27.09.2011, 22:54
Piotson napisał(a):Wyświetl post
To może być jeden z lepszych naszych meczów w pucharach w tym sezonie.
Na boisko wyjdzie 11 piłkarzy gotowych walczyć, grać zespołowo wiedząc, że mogą na sobie polegać.

Poprowadzi ich trener, który za wszelką cenę będzie chciał przypomnieć o sobie holenderskim kibicom,
oraz dać prztyczka w nos wszystkim tamtejszym "Gmochom", że dobrze wybrał obejmując Wisłę Kraków.

Myślę, że po tym meczu nie będziemy mieli powodu do wstydu, tylko będziemy mogli być dumni, że piłkarze zagrali jak na piłkarzy Wisły przystało a ABG na trybunach zdominowała dopingiem tamtejszych widzów.


Hehe

twoj post "wbił" we mnie sporo optymizmu bo juz mialem napisac zeby wrocic stamtad jakos sie pozbierac po laniu,i szykowac sie na mecz z Legią

jakbym chcial zebys byl dobrym prorokiem .

I zgadzam sie z tym ze w tym meczu Maaskant ma tam do udowodnienia sporo,on zrobi wszytsko zeby wywiesc stamtad dobry wynik i pokazac ze potrafił stworzyc dobry zespol.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 27.09.2011 o godz. 22:56.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując