a Areczka nie nie bawiła jak jej groził spadek? a syn komendanta milicji nie prowadził dopingu na żydach? Wasi kumle się z wami nie solidaryzują nawet! Pokazaliście sprzedawczyki znów ,że nie macie honoru. Najpierw sprzedanie klubu i przejęcie was przez Amicę a teraz wystawienie gościa z PO. NIEBIESKIE PIONKI , JESTEŚCIE AMICĄ WRONKI-to po pierwsze i po drugie trafna oprawa Śląska : NIEZŁY DOPING I OPRAWY- MARNA DUMA I ZASADY
http://www.youtube.com/watch?v=h2wk2...eature=related