Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4740
Stary 27.09.2011, 21:31
a Areczka nie nie bawiła jak jej groził spadek? a syn komendanta milicji nie prowadził dopingu na żydach? Wasi kumle się z wami nie solidaryzują nawet! Pokazaliście sprzedawczyki znów ,że nie macie honoru. Najpierw sprzedanie klubu i przejęcie was przez Amicę a teraz wystawienie gościa z PO. NIEBIESKIE PIONKI , JESTEŚCIE AMICĄ WRONKI-to po pierwsze i po drugie trafna oprawa Śląska : NIEZŁY DOPING I OPRAWY- MARNA DUMA I ZASADY http://www.youtube.com/watch?v=h2wk2...eature=related
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 27.09.2011 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując