Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4739
Stary 27.09.2011, 21:31
studio nie leć w gumki tylko odpowiadaj na postawione tezy!!

Pierwsze i PODSTAWOWE PYTANIE ode mnie:
to spotkanie było
a) między Legią Amicą i 3 innymi klubami a premierem
b)między Związkiem a premierem

Koleś może dostać wypowiedzenie? człowieku on za to co powiedział to premie dostanie!! słupki Donkowi pewnie skoczyły. i nie powtarzaj tutaj bzdur ze swojego forum o niby poświęceniu Pucka. bo komu mam wierzyć w relacji przedstawicielowi PO czy kibicom z Rakowa?

Tylko że to wasz przedstawiciel wjebał się przed kamerę liżąc premiera po zwisającej części ciała!!

fialo ma rację i o naszym byciu i niebyciu nie będę pisał uznaję że skoro Wisła jest w Związku to osoby które są w delegacjach powinny reprezentować WSZYSTKICH zrzeszonych (a jak jest wszyscy widzą)
i czy o tym samym co ja myślę napisałeś:
Radomir Szaraniec – członek Wydziału Dyscypliny PZPN, a także prezes Stowarzyszenia „Tylko Cracovia”.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując