Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4732
Stary 27.09.2011, 19:45
Trzeba jeszcze rozroznic kibica od "kibica", wstyd mi bedzie jak padnie wiecej niz 50%, z drugie jstorny wyjdzie jakie kibice maja przebicie medialne.
Odpowiedz cytując