Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16840
Stary 27.09.2011, 18:50
No i o to chodzi, że zmian nie będzie bo Kafarski siedzi cicho i to "grubasom" z zarządu jest na reke. Budżet z roku na rok jest coraz wyższy, ale po sciąganych zawodnikach tego nie widać bo:
- jest Kafarski któremu jest dobrze tak jak jest
- nie ma gościa który by ogarnął transfery
- prezesi myślą, że wszystko się samo zrobi, bo chyba muszą się z ręką w nocniku obudzć żeby zacząć działać, a nie mydlić kibicom oczy.
-myślą, że akademia będzie produkowała samych ekstraklasowców (zajebiście ciesze sie, że powstała i że budują baze no ale nie oszukujmy się jak 2 zawodników trafi do pierwszej 11 to będzie dobrze).
No i jak to jest, że trener który idzie na dywanik nie ponosi konsekwencji za swoje decyzje tylko sam wnosi o kary dla zawodników których sam sprowadził i do niedawna wychwalał. To chyba wszyscy co pozwolili na te transfery powinni natychmiast zostac zwolnieni. Zreszta nie tylko Kafarski jest winny, cały sztab szkoleniowy sie nadaje na śmietnik, co widać teraz i w poprzednich sezonach w rundach wiosennych.

Wracając jeszcze do zawodników to chciałbym żeby w piatęk Buzała strzelił bramke dającą zwycięstwo Bełchatowowi. Może wtedy ktoś tam u góry zacznie trzeźwo myślec.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 27.09.2011 o godz. 18:57.
Odpowiedz cytując