Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16839
Stary 27.09.2011, 18:43
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Wolfy nie wiem, czy wiesz ale pieniądze nie grają a za rozsądną kase można porządnego grajka ściągnąć a nie samemu się okłamywać, że Poźniak to super talent.
Na dłuższą metę - grają. Nie będziecie nigdy na topie bez odpowiednich pieniędzy. Może Wam się zdarzyć pojedynczy wyskok, ale na dłuższą metę wasza pozycja w tabeli będzie odbiciem budżetu.

Biorąc pod uwagę, że my skupujemy europejski szrot, to Wy drapiecie po dnie. Dlatego wypali Wam jeden Traore na kilku Poźniaków. My też przerabialiśmy to samo, kiedy próbowaliśmy ściągać wyłącznie piłkarzy z kartą na ręku. Kto dobry od Was przyjdzie? Kontraktów dużych nie dajecie, w pucharach nie gracie...

Liczenie na trenera - magika, który zrobi coś z niczego nie ma sensu. Po pierwsze muszą być podstawy finansowo-organizacyjne. Skoro zostaje Kafarski, to znaczy że dużych zmian w tej kwestii u Was nie będzie. Jakby nagle miała być kasa na transfery, to pewnie ściagnięto by jakiegoś fachowca, a tak - nikt o wiele lepszy i tak go nie zmieni. Miało być lepiej, ale jak widać były to zwykłe gruszki na wierzbie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując