Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16836
Stary 27.09.2011, 15:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A ja radzę wstrzymać się z robieniem z Kafarskiego debila. Może i "weszło" napisało specjalnie poświęcony mu tekścik, ale zdrowiej podzielić go przez cztery. Dla nich jest tylko jeden trener w naszej lidze - Czesio "Mou" Michniewicz. Swego czasu darli łacha z Probierza. Już go nie ma w Jagiellonii - i co? Lepiej grają? Ale ważne, że Czesio ma robotę. A niedługo pewnie będzie potrzebował kolejnej

W Gdańsku ewidentnie piłkarzyki grają przeciw trenerowi. Jeżeli zarząd ugnie się raz, to później będzie już równia pochyła. Z Wisłą grali naprawdę dobrze, a później nagła niemoc ich dopadła? Bez jaj...

Znajdą lepszego trenera - to niech zastąpi Kafarskiego w przerwie między rundami. Ale nic na szybko i nic na siłę. W pierwszej kolejności skutki porażek muszą poczuć kopacze - tak, żeby to im przede wszystkim się to nie opłacało. Bo jeżeli w klubie zaczną rządzić takie mózgi jak Traore, jego menedżer i rodzina - to już z tego bagna długo nie wybrniecie.
Trener sam wystawia tych piłkarzyków , może sobie wybrać młodych chłopaków z ME jak mu Ci nie pasują , bo i tak ciężko jest gorzej grać niż Lechia obecnie,ale on woli przecież swojego pupilka Dawidowskiego wystawiać . Nie czytam "weszło" więc nie wiem co tam pisze , to jest tylko moje zdanie i zapewne większości kibiców Lechii ,Kafarski nic nie zwojuje , najwyżej może doprowadzić Lechię do 1 ligi ...
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Squirtle88 : 27.09.2011 o godz. 18:14.
Odpowiedz cytując