Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Agnus
Junior Member
Od: 09.2006
Offline
#
4359
27.09.2011, 15:19
TV4 pokazuje na przemian mecze Wisły i Legii. Chyba wyjdzie, że pokazuje Wisłę tylko w meczach domowych, czyli w Krakowie. Mnie to nie urządza - jestem wtedy na R22, chcę obejrzeć w tv wyjazdy.
Agnus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Agnus
Znajdź inne posty napisane przez Agnus