Wyświetl pojedynczy post
Agnus
Junior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4359
Stary 27.09.2011, 15:19
TV4 pokazuje na przemian mecze Wisły i Legii. Chyba wyjdzie, że pokazuje Wisłę tylko w meczach domowych, czyli w Krakowie. Mnie to nie urządza - jestem wtedy na R22, chcę obejrzeć w tv wyjazdy.
Odpowiedz cytując