Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7883
Stary 27.09.2011, 13:49
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Każdy wynik tego meczu w którym Wisła nie zerwie batów typu 3:0 4:0 przyjmę z zadowoleniem.
cieszyć będzie tylko zdobycz punktowa , nie popadajmy w skrajny minimalizm

po meczu może się okazać że nie będziemy cieszyć się nawet z remisu , życie jest przewrotne
Odpowiedz cytując