silver03 napisał(a):

|
Każdy wynik tego meczu w którym Wisła nie zerwie batów typu 3:0 4:0 przyjmę z zadowoleniem.
|
cieszyć będzie tylko zdobycz punktowa , nie popadajmy w skrajny minimalizm
po meczu może się okazać że nie będziemy cieszyć się nawet z remisu , życie jest przewrotne