|
tak oczywiscie - spotkanie tuska z kibicami wyszlo jakze w poznanskim stylu ... na spotkaniu z Tuskiem reprezentowal nas (was) bo mnie na pewno nie... czlonek(dzialacz) platformy obywatelskiej... ohh ahh jakie to poznanskie - nawiazujac do przyspiewki - sprzedaliscie klubik swoj , teraz macie wielki ... , chialo by sie mylic w sprawie spotkania , niestety fakty sa faktami , jebani manipulanci z poznania ...(
Ostatnio edytowane przez CMSNero : 27.09.2011 o godz. 12:50.
|