szprotson napisał(a):

Nunez grał na lewej pomocy i lewej obronie, dodatkowo jest lewonożny.
jak już mamy kombinować to na prawej dałbym Jovanovica, po 2 meczach utwierdził mnie w przekonaniu że nikt z Naszych nie ma tak dobrze ułożonej stopy do wrzutki.
|
Jovanovic to lepiej niech na prawej obronie zostanie co by dla Lameya miejsca w pierwszym składzie brakło.