Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4356
Stary 27.09.2011, 12:01
Ktoś się orientuje czy najbliższy mecz w czwartek będzie na jakimś kanale otwartym.

Bo tak patrzę i na Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra są mecze zagranicznych drużyn w LE nie Polskich!

A na jakimś Polsacie Futbol co pewnie większość nie ma, jest mecz Wisły i naszego przeszłego ligowego rywala. Nic w otwartym jak narazie... kpina.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując