|
Ktoś się orientuje czy najbliższy mecz w czwartek będzie na jakimś kanale otwartym.
Bo tak patrzę i na Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra są mecze zagranicznych drużyn w LE nie Polskich!
A na jakimś Polsacie Futbol co pewnie większość nie ma, jest mecz Wisły i naszego przeszłego ligowego rywala. Nic w otwartym jak narazie... kpina.
|